gorzów kontrole Myśliborska 1

i

Autor: materiały lubuska policja Sznur aut i kierowcy do kontroli.

Policja

Cztery osoby wsiadły za kierownicę na rauszu. Czeka je kara

2025-03-24 15:36

Nie obejdzie się bez konsekwencji. Gorzowscy policjanci prowadzili w poniedziałkowy [24.03] poranek badania trzeźwości. To cykliczne działania, które odbywają się w różnych częściach Gorzowa.

Takie policyjne zmasowane akcje odbywają się zazwyczaj po weekendzie. Mundurowi sprawdzają odpowiedzialność kierujących. W poniedziałek około godz. 5 na ul. Myśliborskiej w Gorzowie pojawili się wyposażeni w odpowiednie sprzęty. Niestety okazało się, że nie wszyscy zachowali zdrowy rozsądek. Trzech kierowców miało mniej niż pół promila alkoholu w organizmie i będą odpowiadać za wykroczenie.

gorzów kontrole Myśliborska 2

i

Autor: materiały lubuska policja Masowe dmuchanie w alkomat.

Jeden ze zmotoryzowanych dodatkowo będzie tłumaczył się przed sądem z kierowania pojazdem mimo cofniętych uprawnień. To przestępstwo, za które grozi do dwóch lat pozbawienia wolności. Czwarty kierowca miał w organizmie ponad pół promila. W jego przypadku prowadzone będzie postępowanie karne. Grozi mu do trzech lat więzienia.

Rzeź w domu dziecka pod Sieradzem. "Sprawca nie jest osobą zdemoralizowaną"
QUIZ: Popularne rymowanki z czasów dzieciństwa. Potrafisz je dokończyć?
Pytanie 1 z 10
Ślimak, ślimak, pokaż rogi, dam ci sera na pierogi, jak nie sera to...
Źródło: Cztery osoby wsiadły za kierownicę na rauszu. Czeka je kara