Hotel Paradise

i

Autor: Materiały prasowe

Reality show

"Hotel Paradise 10" odcinek 8: Romantyczna kolacja PRZERWANA! Kto zakłóci rajski wieczór?

2025-03-12 14:21

W 8. odcinku "Hotelu Paradise 10" czeka nas romantyczna kolacja, niespodziewany gość i impreza w stylu bling-bling! Kto poczuje się zagrożony i co nowego wydarzy się w raju? Sprawdź!

Romantyczny wieczór w "Hotelu Paradise" - czy na pewno?

W 8. odcinku "Hotelu Paradise 10" panowie przygotują dla swoich partnerek wyjątkową kolację, która będzie okazją do szczerych rozmów i umacniania relacji. Jednak nie wszystko pójdzie zgodnie z planem… Niespodziewany gość przerwie ten magiczny moment. Kim jest i czego szuka w "Hotelu Paradise"?

Impreza w stylu bling-bling i nowa mieszkanka w "Hotelu Paradise"

Tego wieczoru hotel rozbłyśnie blaskiem tysiąca gwiazd. Impreza w stylu bling-bling rozluźni atmosferę i stworzy warunki do poznania nowej mieszkanki willi. Jednak nie wszyscy powitają ją z entuzjazmem. Niepewność i obawy szybko zastąpią początkową ekscytację. Kto poczuje się najbardziej zagrożony? I czy rzeczywiście będą ku temu powody? Tego dowiemy się w 8. odcinku "Hotelu Paradise 10"!

"Hotel Paradise 10": Kiedy i gdzie oglądać?

Przypominamy, że "Hotel Paradise 10" towarzyszy namł aż cztery razy w tygodniu! Kolejne odcinki programu pojawiają się cyklicznie od poniedziałku do czwartku o 20:00 na antenie TVN7. Zobaczycie je również w Playerze. Natomiast odcinki w wersji Extra są dostępne także na platformie Max. Premierowy odcinek 8. "Hotelu Paradise 10" już w środę, 12 marca 2025 roku o godzinie 20:00 w TVN7!

"Hotel Paradise" - o co chodzi w programie?

"Hotel Paradise" to program typu reality show, w którym grupa singli zamieszkuje luksusowy hotel w egzotycznym miejscu. Uczestnicy muszą łączyć się w pary, aby uniknąć eliminacji. Co tydzień odbywa się "Rajskie Rozdanie", podczas którego uczestnicy wybierają swoich partnerów. Osoby, które pozostają bez pary, opuszczają program. W finale programu zwycięska para staje na "Ścieżce Lojalności" i musi zdecydować, czy wybiera miłość, czy pieniądze. Jeśli oboje wybiorą miłość, dzielą się nagrodą pieniężną. Jeśli jedno z nich wybierze pieniądze, zabiera całą pulę. Jeśli oboje wybiorą pieniądze, nikt nie dostaje nagrody. Pierwsze dziewięć edycji programu prowadziła Klaudia El Dursi, a 10. edycję prowadzi Edyta Zając. W "Hotelu Paradise 10" zabraknie Rajskiej Wyroczni, co oznacza, że tajne rozmowy między graczami pozostaną tajne, tylko widzowie będą mogli je poznać. To oznacza, że gracze muszą jeszcze bardziej uważać na to, co mówią i komu ufają. Co jeszcze czeka nas w nowym sezonie "Hotelu Paradise"? Przekonaj się sam!

„Hotel Paradise”: Edyta Zając o 10. edycji i zastąpieniu Klaudii El Dursi | Wywiad