Sukcesy chodziarzy z WLKS Nowe Iganie w zawodach na Litwie

Autor: WLKS Nowe Iganie

SPORT

2024-09-16 10:43

W sobotę 14 września grupa chodu sportowego z WLKS Nowe Iganie startowała w Mitingu w litewskich Druskiennikach XXXII TARPTAUTINĖS SPORTINIO JIMO VARZYBOS DRUSKININKAI 2024. Lokalni sportowcy odnieśli w zawodach na Litwie spore sukcesy!

• Z rekordem życiowym z zawodów wraca zwycięzca chodu na 10 km w kategorii Junior – Ernest Przestrzelski, z wynikiem 45:47,00. To jego kolejny świetny występ.
  • Czwarte miejsce w tym samym wyścigu zajął Hubert Dziewulski z wynikiem 52.32.
  • W kategorii Junior młodszy drugie miejsce na 5 km chodu zajął Bartosz Przygocki z wynikiem 25:40.
  • Piąte miejsce w chodzie na 3 km juniorek młodszych zajęła Marina Turovska z wynikiem 18:14, a w debiucie – Alicja Chromik z wynikiem 20:30 zajęła 9 miejsce.
  • 10 miejsce w chodzie młodziczek na 1 km zajęła Daria Kresa z wynikiem 5.49.
  • Janusz Golawski w kategorii weteranów uzyskał wynik 31.30 na 5km.